O serwisie

Witaj w interaktywnej platformie edukacyjnej GieldaMaturalna.pl stworzonej specjalnie dla wszystkich uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Nasza platforma powstała po to, by wspierać Twoje przygotowania do matury w atrakcyjny i skuteczny sposób. Wraz z naszymi publikacjami oraz Ogólnopolską Próbną Maturą z Operonem stanowi sprawdzony sposób na naukę i powtórkę materiału przed Twoją maturą! 


Sprawdź, co znajdziesz na naszej platformie!

Testy diagnozujące z każdego przedmiotu, dzięki którym sprawdzisz, co już wiesz, a co musisz jeszcze powtórzyć! 

Interaktywne testy online zawierające różnorodne typy pytań, materiały źródłowe oraz rozwiązania krok po kroku, aby gruntownie przećwiczyć i zrozumieć wybrane zagadnienia. 

Materiały PDF, zawierające dodatkowe tablice, infografiki i schematy, które pozwolą Ci na powtórkę materiału gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Arkusze egzaminacyjne online, aby dać Ci możliwość sprawdzenia się i poznania specyfiki egzaminu. 

Indywidualne statystyki nauki, dzięki którym dowiesz się, ile materiału udało Ci się przerobić, a ile pracy jeszcze przed Tobą. 

Baza wiedzy CKE zawierających materiały, które pozwolą Ci poznać i zrozumieć zasady oraz harmonogramy egzaminów. 

Praktyczny poradnik, w którym znajdziesz wiele cennych porad i wskazówek dotyczących przygotowania do egzaminu. 


Jak uzyskać dostęp do platformy?

To proste, wystarczy, że założysz konto i zaczniesz przygotowania do swojego egzaminu! Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów platformy musisz posiadać kody dostępu, które znajdziesz w naszych papierowych publikacjach - Vademecum i Testach maturalnych


Szukasz więcej informacji na temat naszego kompleksowego systemu przygotowań do matury? Odwiedź naszą stronę informacyjną Matura z Operonem.
 

Strona korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej
Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Rozumiem